KONST / Litografier / Färglitografi 15186292
nr 1518 6292
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Signerad, numrerad 82/110. Färglitografi, bildmått: 76x60 cm, yttermått inklusive ram: 88x73 cm
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 januari 2023
kl 20:46:47
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)